Статті

ТОП-10 найкращих обприскувачів для внесення добрив у 2017 році

3 Лютого 2017 885

Найкращі самохідні обприскувачі нового сезону
Найкращі самохідні обприскувачі нового сезону
it-agro.net

Виробники обприскувачів продовжують удосконалювати свої навички, застосовуючи найновіші технології. Від системи прямого вприскування та повнопривідних гідростатичних трансмісій до автоматичного рульового керування та зручних кабін — сьогодні самохідні обприскувачі обладнані всіма елементами, необхідними для правильного виконання їхньої роботи та забезпечення чистоти на полі.

В матеріалі представлені моделі обприскувачів таких виробників, як AGCO, Buhler-Versatile, Case IH, Equipment Technologies, GVM, John Deere, Hagie Manufacturing, Hardi North America, Miller-St. Nazianz, та New Holland.

SX280 | Buhler-Versatile

Тепер SX280 доступний з додатковими алюмінієвими штангами довжиною 36,5 м. Серед додаткових опцій також Raven Viper 4, Autosteer, а також задні подвійні шини шириною 320 та 380, а відстань між ними становить 56 і 76 см (також доступні ширші флотаційні шини). Агрегат приводиться в дію двигуном Cummins QSB6.7L з відповідністю стандартам викидів Tier 4. Доступний також резервуар для добрив з нержавіючої сталі об’ємом 4,5 м3 або з поліуретану об’ємом 3,8 м3.

Buhler-Versatile SX280

STS16 | Hagie Manufacturing

Новий самохідний обприскувач 2017 року STS16 має резервуар для добрив об’ємом 6 м3 та 9-літровий двигун John Deere PowerTech PSS потужністю 375 к.с. (максимально 413 к.с.) Нова модель обприскувача з відповідністю стандартам викидів Tier 4 Final тепер доступна і через дилерський канал John Deere. Паливний бак було збільшено до 568 л, а сходи біля баку забезпечують швидкий доступ до землі для швидкої заправки та збільшення часу безперервної роботи. Найбільший агрегат в лінійці продуктів STS оснащений новими колісними втулками, які генерують на 15% більший крутний момент відносно землі.

Hagie Manufacturing STS16

Saritor | Hardi North America

На сезон 2017 компанія Hardi North America запропонує алюмінієві штанги в двох розмірах для самохідного обприскувача SARITOR. Штанги будуть доступні у таких варіантах – 36,5 м та 40,2 м. Обприскувач SARITOR доступний з резервуарами для добрив ємністю 4,1 м3 та 4,9 м3, а розміри штанг варіюються від 26,8 м до 40,2 м. Відстань до рослин становить 137 см, а ширину колії можна регулювати за допомогою гідравліки від 3 до 4 м, що забезпечує велику стійку платформу для стабільності штанги.

Hardi North America Saritor

RoGator RG1300B | AGCO

Самохідний обприскувач RoGator RG1300B оснащений 8,4-літровим двигуном AGCO Power з відповідністю стандартам викидів Tier 4 Final та гідростатичним приводом, що забезпечує чудову потужність та надійність з більшою паливною ефективністю. Він має штанги розміром від 27,4 м до 36,5 м з контролем внесення та високою точністю, передові технології, регульовану ширину колії та кабіну для максимальної безпеки та комфорту оператора. В новій моделі RoGator запропонують новий Raven V4+, 12,1-дюймовий кольоровий сенсорний контролер з можливістю налаштування.

AGCO RoGator RG1300B

R4045 | John Deere

Обприскувач R4045 створювався протягом трьох сезонів і зараз він оснащений 346-сильним двигуном PowerTech PSS 9-L з відповідністю стандартам викидів Tier 4 Final та гідростатичним повним приводом. Швидкість агрегату становить 40 км/год. під час обприскування/розкидання добрив та 56 км/год. під час пересування по загальній дорозі. Для роботи з рідкими суспензіями цей обприскувач має робочий бак ємністю 4,5 м3 та складні штанги довжиною 27,4 м, 30,4 та 36,5 м, які можуть обробляти до 870,5 л/хв. завдяки високопродуктивному насосу та витратоміру. Також можна встановити розкидач сухих добрив New Leader.

John Deere R4045

E-Series Prowler | GVM 

Обприскувач E-Series оснащений двигуном Cummins з відповідністю стандартам викидів Tier 3 потужністю 330 к.с. або 370 к.с., має нову розкішну кабіну, регульовані мости і неперевершену універсальність. Prowler також має найбільшу ємність баків для рідких суспензій – 6,8 м3  та 11 т для сухих добрив зі зручною та швидкою системою перемикання між резервуарами. Нова система видуву повітря мінімізує відходи та забруднення між продуктами.

GVM E-Series Prowler

Patriot 4440 | Case IH 

Обприскувач Patriot 4440 ємністю 4,5 м3 оснащений двигуном  Case IH FPT 8,7 л потужністю 335 к.с., а також використовує лише технологію вибіркової каталітичної нейтралізації для відповідності стандартам викидів Tier 4 Final. Серед інших додаткових удосконалень новий дизайн переднього та заднього капоту і нові фари паливного баку. Кабіна Surveyor має виняткову просторість та видимість, а також забезпечує комфортні умови роботи протягом цих довгих днів обприскування.

Case IH Patriot 4440

Guardian | New Holland 

В компанії New Holland  говорять, що коли оператори переступлять поріг обприскувача Guardian з фронтальною штангою, у них не буде потреба обертатися. На додачу до чотирьох моделей з фронтальною штангою, компанія пропонує дві моделі з міцною задньою штангою та приставку SP.300C Combo Dry/Combo Liquid для рідких та сухих добрив.

New Holland Guardian

Apache AS1220 | Equipment Technologies 

Обприскувач AS1220 дозволяє швидко обробляти більшу територію та зберігати високі врожаї завдяки тому, що він має меншу вагу та більшу потужність, ніж у конкурентів. Власники Apache будуть насолоджуватися перевагами мінімального обслуговування, меншого часу простою та довговічністю агрегату, а також найнижчою вартістю володіння та найвищою вартістю перепродажу у всій галузі.

Equipment Technologies Apache AS1220

Nitro 6500 | Miller-St. Nazianz

Самохідний обприскувач NITRO 6500 з високим кліренсом має революційно нову силову установку для забезпечення найкращого тягового зусилля. Цей агрегат має найбільший крутний момент, систему повного контролю тяги, програмований діапазон швидкостей, що налаштовується самим оператором та круїз-контроль. Силова установка з електронним контролем створена для забезпечення ефективної роботи найпотужнішої моделі обприскувача NITRO.

Miller-St. Nazianz Nitro 6500

Джерело: Croplife.comРадимо почитати