АгроЕкспедиція. Агрітехніка 2017

Стенд John Deere на Agritechnica 2017: золоті та срібні медалі, інноваційні технології (ОНОВЛЕНО)

16 Листопада 2017 543

Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

А ми продовжуємо розказувати читачам Тraktorist.ua про головні новинки виставки  Agritechnica 2017 в Ганновері. Настав час завітати до компанії John Deere. Стенд компанії найбільший на виставці, тут цього року представлено понад 80 тракторів та інших агрегатів. 

І так, відправляємось роздивлятись новинки компанії. Тут не тільки нові трактори і комбайни, ще можна забігти до фан-шопу John Deere і купити собі фірмову кепку чи завітати на стенд віртуальної реальності і протестувати новинки.  

Стенд компанії John Deere на Agritechica 2017

Сьогодні John Deere презентують цілий комплекс новинок в тому числі ті новинки, які нагороджені золотою та срібною медалями від Agritechica — це подрібнювач StalkBuster від Kemper, за яку агрегат отримав золоту медаль Innoationard від Agritechnica, і дві срібні: система баластування задніх коліс трактора EZ Ballast Wheels та система управління AutoTrac Implement Guidance.

«Стенд компанії John Deere — найбільший стенд на виставці Agritechica. Виставка відома своєю інноваційністю. В цьому році компанія отримала три медалі від виставки: одну золоту та дві срібні. На стенді презентована садово-паркова техніка, трактори всіх діапазонів потужності, самохідні обприскувачі, комбайни, а також вперше презентуємо комбайн для збирання бавовни», — розповідає територіальний менеджер компанії «John Deere Україна» Борис Голуб.

Отож, почнемо екскурсію стендом John Deere. Стенд розділений на декілька частин, спочатку поспішаємо подивитись на «короновані новинки».

Стенд віртуальної реальності John Deere

«Золотий» подрібнювач StalkBuster
John Deere та Kemper за систему StalkBuster — подрібнювач стерні кукурудзи — його ми знайшли в залі 13 на стенді С31.

Декілька фактів про машину:

 • Кріпиться до задньої частини жатки для кукурудзи та зрізає стебла до рівня землі.
 • Зносостійкі елементи агрегату максимально розбивають стерню перед проходженням коліс комбайна.
 • Розроблений для знищення зимового середовища існування кукурудзяного метелика та зменшення ризику виникнення фузаріозу в ґрунті.
 • Потребує близько 4 к.с. на рядок і оснащений варіативною коробкою передач, що дозволяє чітко копіювати рельєф поля для якісного розбивання стерні.

StalkBuster — це перша система подрібнення стерні, яка кріпиться до жатки. Це унікальна машина, яка руйнує стерню до проходження комбайна, трактора чи причепу. Машина вбудована в жатку, має відносно невелику вагу та невисоку потребу в потужності, завдяки чому вона не має додаткових обмежень при транспортуванні.

Подрібнювач John Deere StalkBuster

«Срібні» AutoTrac Implement Guidance та EZ Ballast Wheels

Продовжуємо розглядати новинки на стенді. Інтегрована активна система управління AutoTrac Implement Guidance управляє трактором та просапним культиватором за допомогою поєднання камери на GPS управлінні для боротьби з бур'янами на високій швидкості.

Прямуємо далі до системи баластування задніх коліс трактора John Deere EZ Ballast Wheel. Декілька важливих фактів про новинку:

 • Система розподілу ваги призначена для підвищення зчеплення і зменшення ущільнення ґрунту.
 • Оператор може легко відрегулювати розподіл ваги на дисплеї керування трактором CommandCenter.
 • Кожне переднє колесо має баласт 250 кг, а задні колеса можуть мати два баласти вагою 250 кг. Таким чином, загальна вага баласту може складати до 1500 кг.
 • Під час руху по дорозі система баластування коліс дозволяє уникнути непотрібної ваги на тракторі. Це дозволяє знизити витрати палива на 3%.

Ця система розподілу ваги призначена для підвищення зчеплення і зменшення ущільнення ґрунту. Колісні противаги EZ Ballast Wheels монтуються на колеса трактора за допомогою пелетних вил без необхідності підіймати трактор домкратом для балансування. Після встановлення противаги закріплюються колінчасто-важільними натягувачами замість болтів. Це означає, що їх може легко встановити і зняти одна людина, що дає можливість вибирати оптимальний баласт для кожної операції. Крім того, противаги EZ Ballast Wheels дозволяють економити паливо і захищати ґрунт від надмірного ущільнення.

Стенд  комбайнів

Найцікавішими на стенді є нові комбайни серії S700, йдемо їх роздивлятись. Бачимо п'ять нових моделей комбайнів з серії: S700 - S760, S770, S780, S785 та S790. Нова серія S700 включає новітні технології автоматичного збирання врожаю. Декілька фактів про новинки: 

Комбайни серії S700 є результатом вдосконалення попередніх моделей, які оптимізують та автоматизують операції збору врожаю.

Автоматизація з новим комбайновим діапазоном.

24 автоматичних функцій, 11 в базовому обладнанні.

Нова серія S700 має такі особливості:

   • Інтегрована система регулювання комбайна - ICA2.
   • Перевага однороторної конструкції.
   • Програмований центр управління.

     

Крім новинок на стенді представлені й інші серії комбайнів.

Серія W, основні характеристики:

   • Збільшена на 5 % пропускна здатність.
   • Молотильний барабан діаметром 660 мм з 10 билами.
   • Швидко встановлюваний брус BoosterBar.
   • Висока продуктивність із плавним потоком скошеної маси та винятковою якістю соломи й зерна.
    Зустрічаємо багато фермрерів і аграгіїв з різних куточків світу. 

«Ми маємо 5 тракторів John Deere  —  один 8000-ї серії для культивації та посіву, дві нові моделі  6000 для весняної культивації та посіву цукрових буряків. І моделі 7810 і 6830 для транспортування.Наразі ми у пошуках гусеничного трактора і, можливо, через 3-5 років ми придбаємо такий трактор для обробітку»,  — розповідає фермер з Магдебурга Джон Бакер.


   • Фермер з Магдебурга Джон Бакер

    Серія Т
    , основні характеристики:
   • гладкий, чіткий розподіл урожаю на зерно і соломину,
   • найбільшу активну площу розділення серед соломотрясів на ринку,
   • а також простору кабіну, яка встановлює нові стандарти комфорту та зручності.

Біля комбайнів John Deere зустрічаємо нашого доброго знайомого з України керівника агропромислової корпорації «Дніпро» Андрія Душейка. Аграрій каже, що вибір комбайну — дуже відповідальна справа.

«Ви знаєте, комбайн купити — це не хлібину. Ти просто набираєшся якихось загальних вражень, які потім будуть використані в майбутній роботі. Ми просто дивимось, що є нового, які підходи актуальні на сьогоднішній день. За моїми спостереженнями, безпосередньо в Україні найбільш розповсюдженими є комбайни John Deere. Чому так? Надійність, широка лінійка, хороший сервіс і тому подібне. По тракторах — там уже більше розмаїття», — говорить Андрій Душейко.


Керівник агропромислової корпорації «Дніпро» Андрій Душейко

Трактори John Deere

На стенді представлені трактори серій: 5R-6R - 7R - 8R - 9R. Розкажемо про характеристики деяких з них:

   • John Deere 8295R
    Додаткове світлодіодне освітлення — на 40 % ширше і на 10 % більше задній огляд
    Дисплей CommandCenter з GreenStar 4 з підтримкою функції AMS
    Телематика John Deere та віддалений доступ до дисплея John Deere (опція)
    Двигун 9.0 л PowerTech.
    John Deere 8320R 
   • Додаткове світлодіодне освітлення — на 40 % ширше і на 10 % більше задній огляд
   • Телематика John Deere та віддалений доступ до дисплея John Deere (опція)
   • Двигун 9.0 л PowerTech
    Зустрічаємо багато аграріїв з України, вони зацікавлені стендом і задоволені технікою.
«Мені цікаві самохідні обприскувачі John Deere 4030 і 4038, різниця між яким в об’ємі баку. Зараз сподіваємось зустрітися саме з профільним фахівцем з оприскувачів, аби уточнити в нього певні деталі. Не можна тут зробити помилки, адже техніка досить дорога — $330-340 тис. Також  дивлюсь на трактор John Deere 8370R (на майбутнє). Техніка John Deere задовольняє тим, що в Хмельницькій області є 7 сервісних інженерів, тобто можна оперативно вирішити якісь проблеми із технікою, якщо вони виникнуть», — розповідає комерційний директор підприємства «Агрокрай» (Хмельницька обл.) Володимир Мозгов.
   • Стенд John Deere

John Deere 8335R

   • Дисплей CommandCenter з GreenStar 4 з підтримкою AMS
   • Телематична система JDLink
   • Потужний двигун PowerTech 9,0 л стандарту Stage II

John Deere 9420R

   • CommandCenter 4 покоління з сенсорним екраном 4100 (7 дюйм.) або 4600 (10 дюйм.)
   • Трансмісія e18 з диспетчером продуктивності (Efficiency Manager)
   • Телематична система JDLink

    Біля тракторів ми зустріли директора «Голландської аграрної компанії» Дмитра Шаля. Його підприємство, кероване групою компаній «Бонтруп Україна», обробляє в Україні 23 тис. га. До того ж, голландські власники інвестують мільйони в модернізацію елеваторних потужностей і парку сільгосптехніки.

«У нас частина комбайнів своїх, частина орендуємо. Свої — John Deere STS 9670 2005, 2007 і 2008 років випуску. Першу техніку ми везли з США. Також вже 2 сезони у нас працює сівалка точного висіву John Deere 1745. Через наших партнерів Юпітер 9 Агросервіс ми регулярно поповнюємо парк сільгосптехніки технікою John Deere, є трохи агрегатів інших брендів. У нас зараз стратегія — не змінювати техніку, а  збільшувати технопарк», — розповідає аграрій.

   • John Deere 9420R

Крім цих тракторів на стенді презентували новий John Deere 6250R, його характеристики такі:

   • 9,3 т вага агрегату і 15 т максимальна допустима маса.
   • Сила: до 300 к.с.
   • Стратегія керування CommandPro.
    Рекомендуємо переглянути дуже круте детальне відео про нову серію тракторів John Deere серії 9RX.

Такими новинками здивувала нас компанія John Deere на виставці Agritechnica 2017 в Ганновері. А ми продовжуємо розповідати Вам про наймасштабнішу агроподію року.

Українські аграрії біля стенду John Deere  

John Deere також вчора став переможцем у Machinе of the Year —John Deere 5R виграв номінацію «Компактний трактор».

Серія універсальних тракторів 5R досить потужна та має безліч характеристик для універсальності та комфорту, що ставить її в окремий клас. Цей трактор підійде для будь-якої роботи. Він легкий та маневрений, а також дозволяє працювати з великими навантаженням. Основні характеристики агрегату:

   • Відмінна видимість завдяки низькому капоту, панорамному передньому склу та даху.
   • Максимально допустима вага становить 8,6 т, а корисна вантажопідйомність — 4,3 т.
   • Відмінний рівень комфорту: підвіска передньої осі, підвіска кабіни, сидіння преміум класу.
   • До 8 передач PowerShift, вантажопідйомність до 5,3 т, задні шини групи 44.

    Більше про переможців «Машина року-2018» на Agritechnica 2017 читайте тут: Названі переможці конкурсу «Машина року-2018»


    John Deere 5R виграв номінацію «Компактний трактор»

    На наступний день стенді компанії ми помітили відвідувача в яскравій футболці з лого компанії, який довго оглядав кожен із представлених тракторів, спілкувався з представниками компанії, тому вирішили розпитати – що його тут зацікавило. Виявилося, що чоловіка звуть Ян Штайве. Він — фермер із Баварії, обробляє 150 га землі. Як для його регіону – це середній розмір ферми. Займаються виробництвом кукурудзи та вирощують кормові трави. Також мають напрям молочного тваринництва. 


    Ян Штайве

    «У господарстві у нас є техніка John Deere. Два трактори John Deere 6210 і 6150. Цією технікою ми дуже задоволені, вважаємо трактори John Deere найкращими, тож при покупці техніки вибираємо виключно цей бренд. Хоч маємо ще техніку Kuhn, Stohl та ін. На виставку приїхав, щоб придивитися до новинок, представлених John Deere. Дуже сподобався трактор John Deere 8400, який добре підходить для роботи на моїй фермі. І трактор John Deere 6120 теж цікавий, саме тим, що дуже компактний», —зазначив пан Ян.

    А ось і ще один європейський аграрій. Агроном із ферми в Данії. Назвати ім’я не захотів, але залюбки поділився враженнями.


    Агроном з Данії

    «Стенд John Deere дуже гарний, багато дорогих тракторів і комбайнів та іншої техніки. Більшість цікавиться великими тракторами або комбайнами, а для мене у виборі моделі важливий розмір ферми та обсяг виконуваних робіт. Наприклад, моя улюблена модель трактора, яким я користуюся, – з серії 8R. Ним легко керувати, він зручний в експлуатації, він може конкурувати з іншими. Якби була можливість, я б іще багато чого придбав собі у використання з техніки John Deere. Якщо говорити про основні компоненти, я хотів би мати систему AutoTrac, вона дуже зручна і функціональна», — розповів агроном.

    А ми продовжуємо розказувати Вам про найбільшу агроподію року, слідкуйте за постійними оновленнями в блозі!Читати по темі: АгроЕкспедиція Agritechnica 2017 (ОНЛАЙН)

 Радимо почитати