АгроЕкспедиція. Агрітехніка 2017

Карта Agritechnica 2017. Які стенди відвідати українському аграрію

10 Листопада 2017 329

Стартова сторінка путівника по Agritechnica 2017 від Traktorist.ua
Стартова сторінка путівника по Agritechnica 2017 від Traktorist.ua
Traktorist.ua

Кілька днів залишилося до чи не наймасштабнішої події у світі сільськогосподарської техніки, а ви ще не вирішили, які павільйони відвідати? Дійсно, серед 23 павільйонів, у яких розташувалися 2900 експонентів з 52 країн, дуже важко не заблукати і зорієнтуватися кого відвідати. Traktorist.ua підготував для путівник найцікавіших для українських аграріїв стендів, вказавши в ньому стенди компаній, які представлені на вітчизняному ринку.

Звичайно ж в першу чергу слід завітати до стендів наших партнерів Monosem, Lemken та John Deere. Але все по порядку!

Почнемо нашу подорож стендами по висхідній, але одразу з 3 павільйону. Тут третину всього залу займає Нова Голландія з Турину, що в Італії. Це не регіон такий, а компанія New Holland Agriculture. На своєму стенді вона представить комбайни, трактори, телескопічні навантажувачі та ін. Виробник отримав срібну медаль від Agritechnica за свою систему налаштування комбайну, яка знижує втрати при збиранні зерна. Подивитися буде на що.

Трактори New Holland їдуть вночі
Трактори New Holland їдуть вночі

Рухаємося далі і відразу в 4-ому павільйоні заходимо до наших – Завод Кобзаренка, який розташувався за адресою С54. Українська компанія привезла до Німеччини причепи, розкидачі компосту, причепи-самоскиди, причепи для цистерн та інші найкращі зразки власного виробництва. Після цього заходимо до німецької компанії Deutz-Fahr. Тут бачимо відомі дизельні двигуни Deutz. А крім цього, трактори гусеничні та колійні, комбайни, телескопічні навантажувачі. Близько 25% всього павільйону зайняв місцевий виробник, тож знайти його стен буде не важко. 

У 5 павільйоні відразу кілька великих компаній – Case IH, Kverneland і Mahindra&Mahindra. З австрійцями та німцями зрозуміло, вони будуть представляти свою кращу техніку: трактори, комбайни та інше – перші, борони, культиватори, сівалки та багато іншого – другі. Зокрема, на стенді Kverneland ознайомтеся з новітніми технологіями Geomow на новій косарці-метелику 53100 і Georake на валкоутворювачі 97150 C. А от якщо вам цікава індійська техніка, зокрема безпілотний трактор, то обов’язково завітайте до стенду Mahindra&Mahindra.

Трактор Case IH в полі
Трактор Case IH в полі

У павільйоні №6 можна відвідати стенди компаній Weidemann та Merlo, які представляють свою навантажувальну техніку. А також неодмінно зайти до української компанії Лубнимаш, яка спеціалізується на техніці для елеваторів.

Павільйон №7. Тут відвідуємо Argo Tractors, який представляє трактори таких брендів як McCormick, Valpanada та Landini.

Наступний павільйон спеціалізується на внесеннях добрив чи засобів захисту. Тут можна відвідати стенд італійської компанії Ideal. Переходимо до ще одного великого павільйону - №9. Першим чином заходимо до Amazone, який презентує сівалки, культиватори, плуги, борони, обприскувачі та багато іншого, адже це найбільший стенд у цьому залі, він займає п’яту частину. Другий за величиною стенд JCB представляє дизельні двигуни, посадкові машини, колісні навантажувачі, телескопічні навантажувачі, а також колісні трактори. Наостанок відвідуємо Berthoud, який представить новий самохідний обприскувач Bruin.

Стенд Berthoudt на Agritechnica 2015
Стенд Berthoudt на Agritechnica 2015

У 11 павільйоні першим чином зайдіть до наших друзів – Lemken і Monosem. Стенд Lemken найбільший у цьому залі, а кількість техніки тут 22 одиниці, тож затримаєтеся надовго. Тут представлені плуги, культиватори, сівалки, борони, розпушувачі та ін. Окремо варто відзначити сівалку Lemken Azurit 9, яку було номіновано на нагороду «Машина року». У Monosem дещо менший стенд, але теж великий у порівнянні з іншими експозиціями у цьому павільйоні. Французи представляють свої точні сівалки на будь-який смак. Наприклад, Monoshox NX M, яку компанія вже презентувала в Україні. Після цього ще заходимо до Kinze, яка презентує нову сівалку Kinze 4800 та одношнековий зерновоз 1051, Quivogne, Agrisem та до інших стендів, якщо часу вистачатиме.

Плуг Lemken занурився в землю
Плуг Lemken занурився в землю

Дослідження 12 павільйону треба відразу починати з українських «Лозівських машин», які представлятимуть унікальну дискову борону DUKAT GOLD. Крім цього, ще й сівалки, культиватори, розпушувачі. На цьому дослідження 12 павільйону не закінчується, переходимо дивитися на сівалки, культиватори, великі прес-підбирачі, борони, косарки, розкидачі компосту та іншу техніку, яку представлено на великому стенді «француз» Kuhn. Познайомтеся з плугом Vari-Master L On-Land. Після цього переходимо до Maschio, де представлені механічні, пневматичні, точні сівалки, культиватори, косарки, борони, розпушувачі та багато інших агрегатів. Далі йдемо знайомитися з конкурентною технікою Horsch – сівалки, зокрема нова зернова сівалка Serto SC, борони, культиватори та ін. І насамкінець завітаємо до стенду Vaderstad, на якому теж представлені сівалки (зокрема, нова Tempo L), борони та культиватори. Відвідавши всі стенди цього павільйону, можна буде зробити для себе висновок, чия техніка краща, універсальніша, надійніша, ефективніша та ін.

Сівалка Vaderstadt Tempo L на виставці АгроКомплекс 2017 в Києві
Сівалка Vaderstadt Tempo L на виставці АгроКомплекс 2017 в Києві

У 13-ому павільйоні нам цікаві два стенди, які займають майже всю площу цієї зали. Перший - експозиція наших партнерів John Deere. Американська компанія підготувала багато чого цікавого, зокрема 4-гусеничний трактор 9RX, нові прес-підбирачі, зернозбиральні комбайни. Будуть тут і цьогорічні медалісти: кукурудзяна жатка Kemper StalkBuster, яка отримала золоту медаль Агрітехніки, та інноваційні системи для тракторів, яким видали «срібло».

Другий стенд належить компанії Claas. Німецький виробник представить оновлену систему для комбайнів Cemos Auto Threshing, яка вже стала переможцем конкурсу Innovation Award виставки Agritechnica 2017. Крім того, Claas отримав ще чотири срібні медалі за свої новинки - телескопічний навантажувач Scorpion, перший напівгусеничний трактор Claas з повною підвіскою Axion 900 Terratrac, система Claas Cemos для трактора, система сповіщення учасників дорожнього руху про приближення великогабаритної сільгосптехніки Large Vehicle Alert System.

Трактор John Deere в полі
Трактор John Deere в полі

Якщо вам цікаві технології точного землеробства, захисту рослин, програмне забезпечення, запчастини, то завітайте павільйонів з 15 по 18. Обов’язково зупиніться у 16-ому та відвідайте харківський підшипниковий завод HARP, який представлятиме запчастини до сівалок, підшипники та ін.

Можна сказати, що двадцятий павільйон – це експозиція однієї компанії, адже AGCO займає близько 3/4 усієї площі холлу. Їх техніка представлена такими брендами як Fendt, Massey Ferguson, Challenger, GSI та Valtra. Зокрема, Fendt представить новинки, які отримали срібні медалі Innovation Award Agritechnica 2017, як електричний компактний трактор Fendt e100 Vario, систему VarioPull, яка контролює розподіл ваги на передню і задню вісі трактора, а також мобільні робочі роботи Mars. Massey Ferguson представить новий тюковий прес-підбирач MF 2370 Ultra HD, а також відбудеться прем’єра найпотужнішого комбайну світу Massey Ferguson IDEAL, який теж став срібним призером Innovation Award.

Читайте також: IDEALне побачення: комбайни родом із Італії

Стенд AGCO на Agritechnica 2015
Стенд AGCO на Agritechnica 2015

Павільйони №22 і 23 присвячені внесенню добрив, де представлені такі стенди як Zunhammer та Vervaet.

У 24 павільйоні Holmer представить втілену у комбайні Terra Dos T4-40 систему автоматичного повороту Holmer SmartTurn, яка отримала срібну нагороду Innovation Award Agritechnica 2017. Також компанія представить навантажувачі цукрового буряку, транспортні засоби в сегменті рідких та органічних добрив.

У наступному – 25-ому – павільйоні розташувалися ще одні представники буряко- та картоплезбирання Grimme і Ropa. Перші презентують свій самохідний картоплекопальний комбайн Ventor 4150, який став срібним призером Innovation Award Agritechnica 2017. Крім цього німецька компанія також представить картоплепідйомники, сівалки. Ropa також представить свою буряко- та картоплезбиральну та навантажувальну техніку.

Комбайн Ropa під час роботи
Комбайн Ropa під час роботи

Кому цікава лісозаготівельна техніка, то відвідайте 26-ий павільйон, а ми переходимо відразу до останнього – 27-ого. Тут Krone представить свого «срібного» призера Innovation Award Agritechnica 2017 – систему LiftCab, яка дозволяє підняти кабіну на 70 см. Крім того, компанія представить комбайни, сівалки, косилки, причепи та ін. Австрійський виробник Pöttinger презентує косарки, валкоутворювачі, прес-підбирачі, а також будуть новинки, які отримали срібні медалі виставки – система Sensosafe, яка попереджує про тварин на полі; система контролю тяги з причіпними агрегатами. Насамкінець відвідуємо стенд словенського виробника обладнання для заготівлі сінажу SIP, який представить найширшу в світі дискову косарку Silvercut Disc 1500T FC.

На цьому наша подорож закінчується. Це були найцікавіші стенди, на думку Traktorist.ua. Сподіваємося наші смаки співпадають, оскільки ми обирали лише компанії, продукцію яких можна знайти на українському ринку. Але якщо ви хочете створити власний маршрут, то завітайте на сайт Agritechnica 2017 і оберіть ті павільйони, які будуть найцікавішими саме для Вас!

(с) Юрій Токмань, Traktorist.ua, 2017257 000 грн
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати