Статті

IDEALне побачення: комбайни родом із Італії

26 Жовтня 2017 523

Traktorist.ua на території заводу Massey Ferguson в Бреганце
Traktorist.ua на території заводу Massey Ferguson в Бреганце
Traktorist.ua

Ви вже встигли змерзнути та почати мріяти про довгоочікувану весну? Traktorist.ua знайшов спосіб пришвидшити цей процес! Наша команда прибула до італійського містечка Бреганце, щоб передати вам трошки середземноморського тепла та… розповісти про першу презентацію нового комбайна Massey Ferguson IDEAL, а також про інші новинки, які будуть представлені на Agritechnica 2017!

Тож рушаймо разом з нами!

Бреганце — невелике містечко, що знаходиться зовсім недалеко від Венеції. Саме тут у 1873 році було відкрито виробничі потужності, які згодом стануть одним з найсучасніших заводів із виробництва сільгосптехніки в Європі. Вже більше 50 років тут випускають комбайни і добре знаються на цій справі. Більше того, всі комбайни бренду Massey Ferguson, що потрапляють на український ринок, створюються саме тут, у Бреганце! Звичайно окрім Massey Ferguson Т7, який виробляють в США. Всього ж тут виробляють більше 1,2 тис. машин на рік. Завод має площу 25 га, з яких 70 тис. кв. м критих площ. Тут працює більше 650 співробітників, з яких 10% — жінки.


Журналісти разом із представником заводу
Журналісти разом із представником заводу

А ось так виглядає сам завод. На світлинах видно дивну стару будівлю, що стоїть з лівого краю. Це — колишня ферма, до якої свого часу і було прибудовано всі цеха нинішнього заводу. Її відреставрували, але не перебудовували, і тепер історична будівля може приймати всіх охочих.

Комбайновий завод Massey Ferguson у Бреганце
Комбайновий завод Massey Ferguson у Бреганце

Під час перебування на заводі, ми потрапили на зустріч італійських дистриб'юторів та керівництва Massey Ferguson. Під час заходу керівництво бренду розповідало дистриб’юторам про плани на 2018 рік та участь у Agritechnica 2017.

Італійські дистриб'ютори Massey Ferguson
Італійські дистриб'ютори Massey Ferguson

Звичайно ж, ми дізналися, що ж чекає на відвідувачів стенду AGCO на Agritechnica 2017. Але про це розкажемо трішечки пізніше ;) Але скажемо точно, що будуть лише новинки. 

Зате ми вас хочемо познайомити зі старшим керівництвом Massey Fergusson — директором з маркетингу Скоттом Кемпбелом та віце-президентом і керуючим директором бренду Тьєррі Лотт. А от директора з маркетингу AGCO в Східній Європі Антона Костирко, думаємо, ви вже добре знаєте.

Поспілкувавшись з керівництвом, ми вирушили до «родзинки» на нашому італійському торті — презентації нового комбайна Massey Ferguson IDEAL.

Traktorist.ua: Що ви будете робити далі, якщо ви вже винайшли Ідеальний комбайн?
Massey Ferguson: Ми зараз розробляємо техніку, яка потрібна буде світу в 2025 році ...
Traktorist.ua: Значить будемо чекати MF IDEAL XL 

Ну що, ви вже здогадалися, у кого насправці буде ідеальна посмішка? Звісно ж у аграрія, що купить цей IDEALний комбайн ;)

Комбайн Massey Ferguson IDEAL
Комбайн Massey Ferguson IDEAL

А ще нам вдалося познайомитися з командою маркетингу Massey Ferguson, що створює кожен комбайн. Техніка-технікою, але ж головне — це талановиті люди, які її створюють!

Далі ми відправилися на екскурсію заводом, але про виробничий процес ми розповісти не можемо — це таємниця.

Натомість поділимося іншим секретом — на стенді AGCO на Agritechnica 2017 буде вставновлено віртуальний симулятор, завдяки якому кожен відвідувач зможе на собі перевірити, як це — знаходитися в кабіні Massey Ferguson IDEAL.

А далі було вино, паста, равіолі, тірамісу і ще багато чого. Але що було в Італії — залишається в Італії:)


До зустрічі на Агрітехніці!
До зустрічі на Агрітехніці!Радимо почитати