Статті

АгроЕкспедиція «Цукровий буряк 2017»: подорожуємо солодкими шляхами разом!

17 Жовтня 2017 206

АгроЕкспедиція-2017
АгроЕкспедиція-2017
Traktorist.ua

Щось команда АгроЕкспедиція засиділася в редакціях і нам вже кортить виїхати в поля. Нас не лякає осіння прохолода та дощі за вікном. Адже в полях вже почали копати цукровий буряк і величезні комбайни вийшли на роботу!

Тим паче, що компанію в нашому кроп-турі погодилися скласти надійні партнери із компаній Bayer, KWS, Бізон-тех, Credit Agricole Bank та PEUGEOT CITROЁN UKRAINE. Ух, гарна компанія склалася! З ними ніякий довгоносик не страшний :)
Плануємо вирушати 23 жовтня і аж до 27 числа того ж місяця подорожувати безкраїми полями України, інспектуючи поля із «солодкими корінцями» та величезні цукрозаводи. І, звичайно ж, не забудемо і про парки техніки. Постараємося залізти в кабіну кожного комбайну та розказати вам, як же правильно копати буряки.

А от для формування маршруту нам потрібна саме ваша допомога! Запрошуйте нас до себе на підприємство та покажіть, що саме ваш цукровий буряк — найкращий в країні і саме ваші агрономи винайшли ідеальну технологію вирощування цієї непростої культури. А запросити нас буде просто — потрібно написати листа на пошту balas@latifundistmedia.com чи запросити нас в коментарях під цим матеріалом або на нашому Facebook.

Прибирання цукрового буряку

Чекаємо на ваші листи та до зустрічі в полях!Радимо почитати