Статті

АСТРА більше: новий центр в Черкаській області

7 Жовтня 2017 195

Відкриття нового центру «АБА «АСТРА» в Черкасах
Відкриття нового центру «АБА «АСТРА» в Черкасах
Traktorist.ua

«Агробудівельний альянс «АСТРА» зміцнює свої позиції в Черкаському регіоні. У перших числах вересня в області розпочало роботу нове представництво компанії, яке орієнтоване на продаж і технічне обслуговування широкого модельного ряду сільгосптехніки провідних світових виробників. У новому офісі розмістили магазин і склад запасних частин, сервісну майстерню і виставковий майданчик. Команда Traktorist.ua вирушила на відкриття нового центру, щоб на власні очі побачити, як і де будуть обслуговувати техніку черкаських аграріїв.

Ключовий регіон

Черкаська область є одним з ключових регіонів для компанії, яка працює на українському ринку вже майже 20 років. Тут і раніше був офіс, але компанія зростає, а для цього потрібен простір. Тому для регіональної команди «АСТРИ» «з нуля» побудували центр. Новий офіс розмістився прямо в Черкасах, на вулиці Чигиринській, де проходить траса обласного значення. Компанія намагалася зробити розміщення офісу зручним для місцевих агровиробників.

Новий центр створювали в кращих традиціях компанії. Стандарти центру повністю відповідають вимогам корпорації AGCO, дистриб'ютором якої є альянс «АСТРА». 

 Генеральний директор «АБА «АСТРА» Ігор Губарєв
Генеральний директор «АБА «АСТРА»  Ігор Губарєв

«Компанія «АСТРА» має ексклюзивні права в регіоні з продажу таких марок, як Fendt, Manitou, Berthoud, а також є основним дилером по Черкасам брендів Gregoire Besson, Kuhne, Valley, Bogballe і ін. Це бренди світової величини. Ми ставимо для себе дуже високі цілі і стандарти, прагнемо розвиватися ще динамічніше і представляти дані бренди ще краще в цьому регіоні», — зазначив у вступному слові генеральний директор «АБА «АСТРА» Ігор Губарєв.

Ставка на лідерів

Як ми говорили раніше, в новому центрі, крім офісних приміщень, розмістили сервісну майстерню, магазин і склад запчастин. Але найбільшу увагу гостей привернула виставкові зали, де було розміщено 11 одиниць техніки.

На відкриття нового центру «АСТРА» пригнала кращі моделі техніки від брендів, які компанія представляє на ринку. Тут були трактора Fendt 720 Vario, Fendt 936 Vario, Fendt 1050 Vario, комбайн Fendt 6335С з зерновою жаткою, самохідний обприскувач Berthoud Raptor, дисковий лущильник Gregoire Besson Normandie, навантажувач Manitou MLT-X-735, важка дискова борона Kuhne, глибокорозпушувач Gregoire Besson Helikrak, причіпний та навісний розкидач Bogballe. 

Генеральний директор «АБА «АСТРА» Ігор Губарєв
Генеральний директор «АБА «АСТРА» Ігор Губарєв

«У першій половині 2017-го року ми бачимо, що ринок техніки в цілому виріс на 20-25%. У нас продажі виросли в середньому на 30-35%. Всі розуміють, що імпортна техніка ефективна. У той же час, не у всіх поки є кошти, щоб інвестувати їх на 3-4 роки до тих пір, поки техніка окупиться. Клієнти з зембанком від 500 га вже можуть купувати таку техніку: сучасні обприскувачі, сівалки, розкидачі, ґрунтообробну техніку, вартістю від 20 до 50 тис.євро. Ми ж намагаємося запропонувати їм краще», — коментує Ігор Губарєв.

Зеленою доріжкою йдемо дивитися на трактора Fendt і згадуємо, з чого починалося співробітництво німецького виробника техніки і дистриб'ютора.

Працювати з маркою Fendt, що входить в число брендів корпорації AGCO, альянс «АСТРА» почав в 2005 році. Тоді ж в Україні було імпортовано перший трактор німецької марки. За час роботи компанія «АСТРА» поставила в Україну 715 тракторів Fendt. Кожна угода це історія результативних і взаємовигідних відносин з клієнтами.

За цей час німецький трактор став фаворитом для аграріїв. Найчисленнішим парком машин цієї марки в Україні має агропромхолдинг «Урожай», що входить до складу агрохолдингу МХП. Ця компанія є найбільшим клієнтом компанії «АСТРА». На полях «Миронівського хлібопродукту» працює більше сотні тракторів Fendt!


Cамохідний обприскувач Berthoud Raptor

Надивившись на німецькі трактори, йдемо далі до самохідного обприскувача Berthoud Raptor. З компанією Berthoud «АСТРА» в 2015 році відзначила перший ювілей співпраці 10 років! Як згадує комерційний представник Berthoud в Україні Олена Пельтек, саме «АСТРА» вони зобов'язані своїм місцем на українському ринку.


Олена Пельтек (праворуч) і Ігор Губарєв (зліва)

«Саме з «АСТРИ» почалася наша історія в Україні. Разом ми багато пережили: три економічні кризи, дві революції, багато неврожайних років, неодноразове падіння цін на сільгосппродукцію. Але незважаючи ні на що, компанія «АСТРА» приймає будь-який виклик і завжди залишається в строю. І ми дякуємо «АСТРА» за те, що вона дала нам можливість вносити свій вклад в розвиток аграрного бізнесу в Україні», каже Олена Пельтек.

Асортимент зростає разом з ринком

На техніку надивилися, пора заглянути і за стіни нового центру. В першу чергу оглядаємо магазин і склад запчастин. Як запевняє нас торговий представник по запчастинах компанії «АСТРА», тут знайдуться найнеобхідніші запчастини до сільськогосподарської техніки, а якщо чогось не виявиться, то привезуть протягом 1-7 днів.


Олександр Шпак, регіональний торговий представник по запчастинах

«Чи можемо привезти будь-які запчастини до техніки, яку пропонує корпорація АGCO. Використовуємо можливості нашого центрального складу і замовляємо запчастини безпосередньо у виробника. Стандартна поставка здійснюється за 2-3 доби. Якщо з Німеччини необхідна оригінальна запчастина для Fendt, то доставляється вона за 4-6 днів. З місцевих складів в райони відправляємо комплектуючі дуже швидко. Так, в цей же день запчастина відправляється транспортом або зручною для клієнта службою доставки», — зазначає Олександр Шпак.

Склад при новому офісі буде поповнюватися в залежності від структури попиту клієнтів, а також за потребами майстерні. До слова, сервісна майстерня в новому центрі розпочала роботу ще до офіційного відкриття. Адже свято святом, а техніку ремонтувати треба, оскільки робота в полі йде повним ходом.

«Нам як фермерському господарству дуже зручно, коли сервісний центр буде знаходитися в нашому регіоні. Адже техніка ламається, коли вона в роботі, і тоді необхідно швидко реагувати і вирішувати проблему. Я впевнена, що зараз, з відкриттям офісу в Черкасах, сервісне обслуговування стане ще краще», — розповідає начальник відділу постачання агропромислової асоціації «Аграрник».

Ділитися радістю з друзями

Офіційне відриття нового центру «АБА АСТРА» у Черкасах
Офіційне відриття нового центру «АБА «АСТРА» у Черкасах

Оскільки привітати «АСТРА» з офіційним новосіллям зібралося більше сотні черкаських, і не тільки, аграріїв, свято пройшло в теплій та веселій атмосфері. Гостей розважали грою на саксофоні та співом, а також спортивними змаганнями. Як виявилося, серед черкаських аграріїв є багато силачів. А це означає, що аграрне виробництво регіону і країни в надійних руках.