Статті

Техніка з компенсацією. Ротаційні борони

20 Листопада 2019 246

Техніка з компенсацією. Ротаційні борони
Техніка з компенсацією. Ротаційні борони
Traktorist.ua

Traktorist.ua продовжує знайомити з українською технікою, за придбання якої можна отримати від 25% до 40% в залежності від типу господарювання. Інформацію беремо з каталогу, який опублікувало Міністерство аграрної політики та продовольства. Він включає 11374 одиниці техніки, яку випускають майже на 200 заводах-виробниках.

У попердніх випусках ми вже писали про:

Техніка з компенсацією. Трактори та навантажувачі

Техніка з компенсацією. Плуги

Техніка з компенсацією. Чизелі та глибокорозпушувачі

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 1

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 2

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 3

В цьому випуску розкажемо про агрегат, який дозволяє економити на гербіцидах та проводити ефективну аерацію ґрунту — дискову борону. Мотиги представлені виробами брендів «Краснянське Агромаш», Kamex («Красилівагромаш»), «Агропром», «Степ-Агро» («Степаненко і Ко.»), ARK Group, «ЗапАгроТех», Agris Group, «ВК Технополь», «Уманьферммаш», «Лозівські машини».

Спочатку нагадаємо умови отримання компенсації:

Обрати потрібну вам одиницю техніки;
Відкрити рахунок в одному із державних банків, або установ, у статутному капіталі яких 75% і більше належить державі та здійснити в ньому оплату за техніку.
Подати до банку заявку за формою, затвердженою наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 № 228 «Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», та документи, а саме:
– копію платіжного доручення;

– акт приймання-передачі техніки та обладнання;

– свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації);

– довідку, підтверджену Державною фіскальною службою, про відсутність простроченої більше ніж шість місяців заборгованості перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з інформацією, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом;

– згоду на розкриття банком Мінагрополітики інформації щодо сільгосптоваровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.

А далі — чекаємо на гроші.

Краснянське Агромаш

Завод з Вінничини представлений у списку двома причіпними моделями ротаційних борін на 33 і 46 секцій. Для роботи з ними потрібні трактори на 80-150 к.с.

Борони ротаційні серії БР

 

Kamex («Красилівагромаш»)

Виробник з Красиліва представив одну модель навісної борони з робочою шириною 6 м. Машина здатна обробляти за годину 10 га поля.

Борона ротаційна секційна

 

Борона ротаційна секційна Kamex (джерело: olx.ua)

Агропром

Підприємство з Дніпра випускає широкий спектр техніки — сівалки, прес-підбирачі, протруйники та ґрунтообробні агрегати. Серед них ротаційна борона ШРБ-9, яка й увійшла до нашого списку.

 

Ротаційна борона «Агропром» ШРБ-9 (джерело: agroprom-tpg.com)

Степ-Агро («Степаненко і Ко.»)

Фірма «Степаненко і Ко.» займається виробництвом сільгосптехніки з 1995 року.і з того часу тут освоїли 7 видів техніки. Серед них і ротаційні борони. В каталозі представлено три моделі даних агрегатів — з шириною захвату від 5,6 до 9,8 м.

Борони ротаційні серії СТЕП РШ

 

Борона ротаційна «Степ-Агро» СТЕП РШ-9.3 (джерело: stepanenkoicom.com)

ARK Group

Мотигу зі звучною назвою «Їжак» представла компанія ARK Group. Компанія спеціалізується на техніці для безхімічного видалення бур’янів, тож «їжаки» із шириною захвату 6-9 м добре доповнюють лінійку.

Ротаційні борони серії РБА

 

Борона мотига ротаційна ARK Group РБА-6 ЇЖАК (джерело: arkgroupp.com.ua)

ЗапАгроТех

Компанія зі столиці махновщини Гуляйполя більше відома, як продавець техніки іноземного виробництва, а мотига, фактично, є єдиним самостійним видом сільгосптехніки, яку випускає підприємство. Чому запоріжці зробили саме такий вибір — невідомо, але в каталозі є відразу дві моделі шириною 6 і 9 м.

Борони ротаційні

 

 Борона мотига ротаційна «ЗапАгроТех» (джерело: zapagrotech.com)

Agris Group

Компанія займається дистиб’юцією продукції John Greaves, а також продажем навантажувачів, косарок та борін власного виробництва. Вони також представляють найпопулярніші розміри на ринку — 6-9 м.

Борона-мотика БМ-6/9

 

Борона мотига ротаційна БМ-9 (джерело: tdagris-ag.com.ua)

ВК Технополь

Не дивлячись на те, що компанія з Кропивницького випускає доволі широкий спектр мотиг, у каталозі представлена лише модель із шириною захвату 9 м. Для роботи з цим агрегатом потрібен трактор не менше 110 к.с.

Борона роторна причіпна БРП–9

 

Борона роторна причіпна «ВК Технополь» БРП–9 (джерело: technopol.com.ua)

Уманьферммаш

Уманці також представили в каталозі один агрегат — 6-метрову БРР-6. Машина може обробляти ґрунт на глибину 2-5 см, а для роботи з нею потрібен трактор потужність 80-110 к.с.

Борона розпушуюча ротаційна БРР-6

 

 Борона розпушуюча ротаційна «Уманьферммаш» БРР-6 (джерело: tizufm.com.ua)

Лозівські машини

Відомий виробник з Харківщини представив у списку ротаційну борону «Динар». Агрегат ма 6,4 м захвату та 31 стійку, на які можна закріпити до 62 зірочок.

 Ротаційна борона «Лозівські машини» «Динар» (джерело: lozovamachinery.com)

 © Андрій Губін, Аделіна Петрова, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати