Статті

Любов до агро — це...

15 Листопада 2019 257

Що є любов до агро?
Що є любов до агро?
Traktorist.ua

У неділю 17 листопада вся Україна святкує День працівників сільського господарства. Traktorist.ua вітає всіх причетних з цим святом і бажає дешевого пального, жодних поломок техніки, найрозумнішого сервісу, найрівніших полів і найродючіших ґрунтів. За роки роботи ми вивчили життя в агро вздовж, впоперек, по діагоналі і точно знаємо, за що ви його так любите!

Ми точно знаємо, де ви будете у неділю і що будете робити. Власне, як і на кожне свято!

Ні для кого не секрет, що аграрії непогано заробляють. А ще тут директори господарств дають можливість трактористам проявити кмітливість і отримати додатковий заробіток, а агроному проблем на його голову!

У вільний від роботи час аграрії можуть робити, що завгодно! Змащувати плуг, калібрувати сівалку чи навіть ремонтувати трактор!

Вдихати повітря на повні груди, милуватися краєвидами, ходити босим по траві... А що ще робити, коли трактор застряв у багнюці за селом, а наступного трактора ще чекати кілька годин?

Факт: люди, які працюють на землі — найсильніші і найздоровіші!

Агроном і тракторист — найкращі друзі. Але не завжди треба говорити, що не дозаглибив плуг на кілька см, щоб трохи зекономити пального.

Робота у сільському господарстві завжди в радість і в легкість. Свіже повітря, здорове харчування продовжують життя і роблять нас завжди молодими. Тільки про падіння цін на кукурудзу, на молоко, про ріст цін на техніку і пальне - тссс...нікому!

З любов'ю Traktorist.ua ❤Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати