Статті

Agritechnica 2019 — вирушаємо на найбільшу виставку сільгосптехніки

6 Листопада 2019 223

Agritechnica 2019: анонс
Agritechnica 2019: анонс
Traktorist.ua

АгроЕкспедиція повертає собі статус міжнародної. З 10 по 16 листопада Traktorist.ua вирушає до Ганновера на найбільшу виставку сільськогосподарської техніки Agritechnica 2019, що відбувається раз на два роки. У ній візьмуть участь більше 2750 компаній з 51 країни. Організатори очікують понад 450 тис. відвідувачів зі 130 країн. 

Допомагатимуть не загубитись у Ганновері на 394 000 м² у 23 павільйонах наші партнери Amazone, Lemken та «Лубнимаш». Саме нам вони першими розкажуть про свої ексклюзиви. 

Зокрема, познайомимося з трьома рішеннями Amazone, які отримали срібні медалі Agritechnica Innovation Award, та іншими 30-ма новинками, серед яких легкий універсальний навісний культиватор Cenio, представник нового покоління важких компактних дискових борін Certos 02 та широка лінійка різноманітних сівалок.

Lemken презентує цілу низку нової ґрунтообробної техніки, серед якої причіпний польовий обприскувач Orion зі штангою від 24 до 39 м, нова модель навісного повнооборотного плуга Juwel 10 з кількістю борозен до семи та ін. «Вишенькою на торті» німецького виробника повинен стати самохідний обприскувач Nova 14

Український виробник елеваторного обладнання «Лубнимаш» презентує оновлені дахи силосів та нову лінійку транспортного обладнання.

Під час виставки 10 листопада о 15.00 за місцевим часом нагороди Innovation Award 2019 отримають 40 номінантів — 1 золоту та 39 срібних медалей за інноваційні рішення у сільгоспмашинобудуванні. Напередодні виставки незалежна експертна комісія, призначена DLG (Німецьким сільськогосподарським товариством), визначила лауреатів цієї премії з 291 затверджених заявок. Нагадаємо, у 2017 р. інновації та розробки компаній-експонентів зі всього світу отримали 2 золоті і 29 срібних медалей.

Путівник по Agritechnica 2019

Вперше в цьому році відбудеться нагородження нової премії — Systems & Components Trophy: Вибір інженерів. Інженери з розвитку сільськогосподарської техніки висунули 20 інноваційних продуктів у галузі компонентів та систем для участі у відборі, тож переможці будуть оголошені 10 листопада 2019 року.

Також у всі дні виставки будуть проходити різноманітні конференції на такі теми, як 

  • «77-а міжнародна конференція з сільськогосподарського машинобудування: LAND.TECHNIK AgEng 2019»;
  • «Діджиталізація машин: сьогодення і перспективи. Як діджиталізація вплине на автоматизацію та робототехніку»;
  • «Вивід бур'янів — інновації у боротьбі з бур'янами»;
  • «Покращення комфорту тракторів Stage V — еластомерні матеріали високої продуктивності з оптимізованою конструкцією кріплення» та ін.

На минулій виставці Agritechnica 2017 78% компаній-учасниць відзначили позитивні перспективи додаткових продаж. 74% відвідувачів повідомили про плани інвестувати в розширення бізнесу за результатами виставки. Також майже всі відвідувачі — 98% — оцінили виставку позитивно. Цей показник збігся з оцінкою у 2015 р. Більшість аграріїв, які приїхали на Agritechnica 2017, — це фермери, у володінні яких до 300 га землі. Їх чисельність складає 71%.

Територія виставки

На Agritechnica компанії демонструють новинки, які найближчим часом будуть підкорювати світ. Як от, наприклад, у 2017 р. у Ганновері корпорація AGCO презентувала комбайн Fendt IDEAL, а у цьому році він уже працював на українських полях і вражав продуктивністю. Також на Agritechnica 2017 вперше була презентована сівалка Lemken Azurit 9 і вона отримала нагороду «Машина року-2018», а у цьому році якість її посіву випробували українські аграрії. А трактор Valtra T-series, який отримав 3 нагороди, з яких головна у конкурсі «Трактор року», в Україні опинився вже за кілька місяців після успіху на Agritechnica 2017. Тож за новою виставкою у Ганновері треба слідкувати, щоб знати, яку техніку вже варто придивлятись українським аграріям, щоб бути не тільки «у тренді», а й удосконалити своє господарство.

Окрім огляду техніки, вип’ємо справжнього німецького елю, заїмо це все баварськими сосисками (або нижньосаксонськими, які будуть), спробуємо поговорити з німцями на німецькій через Гугл-перекладач і багато чого іншого. А також подивимося на ранковий і нічний Ганновер, бо в інший час ми будемо працювати для Вас! Тож шукайте нас поміж стендів, робіть селфі, діліться своїми емоціями, а хто не зможе відвідати виставку, слідкуйте за оновленнями, інформації буде безліч! 

Щоб не заблукати на Agritechnica 2019 можете встановити на свій смартфон онлайн-путівники: App StorePlay Market.

© Юрій Токмань, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати