Статті

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 3

22 Жовтня 2019 258

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 3
Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 3
Traktorist.ua

Traktorist.ua продовжує знайомити з українською технікою, за придбання якої можна отримати від 25% до 40% в залежності від типу господарювання. Інформацію беремо з каталогу, який опублікувало Міністерство аграрної політики та продовольства. Він включає 11374 одиниці техніки, яку випускають майже на 200 заводах-виробниках.

У попердніх випусках ми вже писали про:

Техніка з компенсацією. Трактори та навантажувачі

Техніка з компенсацією. Плуги

Техніка з компенсацією. Чизелі та глибокорозпушувачі

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 1

Техніка з компенсацією. Дискові борони. Частина 2

В цьому випуску продовжуємо розказувати про один з найчисельніших агрегатів у списку — дискову борону. Представників цього виду техніки в каталозі більше майже три десятки, тому ми вирішили розділити інформацію на три частини. В третій частині борони представлені виробами брендів «Фрегат», Elvorti, «Бравалюр», «Агротех», TerFed, «Промінь ІСМ» та «Земмаш-Техніка».

Спочатку нагадаємо умови отримання компенсації:

  1. Обрати потрібну вам одиницю техніки;
  2. Відкрити рахунок в одному із державних банків, або установ, у статутному капіталі яких 75% і більше належить державі та здійснити в ньому оплату за техніку.
  3. Подати до банку заявку за формою, затвердженою наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 № 228 «Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», та документи, а саме:
    – копію платіжного доручення;

– акт приймання-передачі техніки та обладнання;

– свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації);

– довідку, підтверджену Державною фіскальною службою, про відсутність простроченої більше ніж шість місяців заборгованості перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з інформацією, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом;

– згоду на розкриття банком Мінагрополітики інформації щодо сільгосптоваровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.

А далі — чекаємо на гроші.

Фрегат

Компанія, що відома в Україні, як флагман з виробництва зрошувальної техніки, випускає широкий спектр іншої продукції, зокрема і ґрунтообробну техніку. Наприклад, в каталозі представлено чотири моделі важких дискових плугів із шириною захвату від 2,4 м до 6 м.

Важкі борони-плуги дискові серії БПД

Дискова борона «Фрегат» БПД-4,2-01 (джерело: fregat.mk.ua)

Elvorti

Один з флагманів українського сільгоспмашинобудування у каталозі представилений бороною Pallada 4000. Агрегат має ширину захвату 4 м і працює на глибину до 12 см.

Дискова борона Elvorti Pallada 4000 (джерело: pfvas.com)

Бравалюр

Компанія з Чернігова займається не тільки виробництвом сільгосптехніки та запчастин, а також відновлює трактори та надає різні послуги з обробітку ґрунту своїми ж агрегатами. В каталозі ж виробник представив три борони із шириною захвату від 4,2 до 6,6 м.

Борони дискові важкі серії «Корвет»

Борона дискова важка «Корвет» 6 «Бравалюр» (джерело: agt-ua.com)

Агротех

Оріхівський завод представив комбіновані дискові борони серії «Хорс» у двох варіантах робочої ширини — 2,5 м і 4 м. 

Комбінована дискова борона «Хорс» ДБК-4 «Агротех» (джерело: astartat.com.ua)

TerFed

Виробник представив невеликі дискові борони серії «Таурус», для роботи з якими потрібен трактор від 82 до 130 к.с.

 

Дискова борона «Таурус» 2,4Н TerFed (джерело: ukrboard.com.ua)

Промінь

Виробник представив цілу низку дискових агрегатів — по 6 моделей ресорних та начіпних. Робоча ширина варіюється від 1,8 м до 5,2 м.

Дискові агрегати начіпні ДАН

Дисковий агрегат начіпний ДАН-3,1 «Промінь ІСМ» (джерело: ism-promin.all.biz)

Дискові агрегати ресорні ДАР

Дисковий агрегат ресорний ДАР-3,0 «Промінь ІСМ» (джерело: ism-promin.com)

Земмаш-Техніка

Харківський завод пропонує сім різних варіантів дискових борін, які мають ширину захвату 2,1-2.5 м, але відрізняються розміром дисків та загальною масою.

Борони серії БДН

Дискова борона БДН-2,4 «Земмаш-Техніка» (джерело: zemmash.net)

От і всі дискові борони з каталогу. У наступному випуску розкажемо про ротаційні борони, що допомагають безхімічно боротися з бур’янами.

© Андрій Губін, Аделіна Петрова, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати