Статті

Купуючи комбайн, ви купуєте Porsche

17 Грудня 2016 87

Кормозбиральний комбайн компанії John Deere 8000 серії
Кормозбиральний комбайн компанії John Deere 8000 серії
traktorist.ua

7 липня компанія «Агросем», дилер компанії John Deere в Західній Україні, проводила ексклюзивний захід для потенційних клієнтів. В с. Скорики Тернопільської області презентували і офіційно передали агропідприємству «Україна» один з перших в Західній Україні кормозбиральних комбайнів серії 8000. Також підприємству були передані ключі від двох тракторів 8335R і двох комбайнів S670i.

В Україні, як і у всьому світі, John Deere – один з самих відомих виробників сільгосптехніки. Рекордно швидкі темпи розвитку допомогли підприємству зайняти лідируючі позиції на ринку сільськогосподарської техніки.

Завдяки цьому John Deere сприймається аграріями як передова компанія по введенню інновацій. В чому полягає секрет успіху? Все геніальне – просто. Однією з головних переваг компанії John Deere є співробітництво з високопрофесійними дилерами.

В коментарі Traktorist.ua директор «Агросем» Олексій Кулик відмітив, що дана презентація є чудовою можливістю показати ринку новий кормозбиральний комбайн John Deere серії 8000. За його словами захід привернув велику увагу аграріїв. Це підтверджує ефективність вибраної компанією «Агросем» стратегії і цінностей.

«Наша компанія порівняно молода, а з John Deere ми співпрацюємо останні 2 роки – це успіх, як для всієї нашої компанії, так і для мене особисто. Я багато часу провів у США і Німеччині. Саме там я зрозумів, що відрізняє успішного дилера від інших. Це високоякісний сервіс», - підкреслив Олексій Кулик.

Олексій Кулик, директор компанії «Агросем»

За словами аграріїв, які були присутні та які не перший рік користуються технікою John Deere, вони задоволені якістю та продуктивністю. Співпрацюючи з компанією «Агросем», у них завжди є реальна можливість купити надійну сільгосптехніку John Deere, отримати належне сервісне обслуговування і своєчасні висококваліфіковані консультації.

Генеральний директор компанії «John Deere Україна» Петер Заксе поділився враженнями від презентації і виділив переваги кормозбирального комбайну серії 8000.

«Дилери та клієнти дуже задоволені цим комбайном, оскільки він відрізняється якістю та незвичайним дизайном, розробленим відомою компанією Porsche. Це те, що допомагає підвищити нашу долю на ринку. Ми дуже вдячні компанії «Агросем» за організацію такого захопливого заходу. Вони відзначилися як надійні і активні партнери і створили масштабну презентацію нашого нового кормозбирального комбайну, першого в Західній Україні», - відмітив Петер Заксе.

Петер Заксе, генеральний директор компанії John Deere Україна

За його словами, не дивлячись на часи економічної невизначеності, передбачливе планування компанії, фокус на інноваціях та професійних дилерах, як «Агросем», дозволяє John Deere «плисти під повними вітрилами».

Йован Джорджевич, Traktorist.uaРадимо почитати